Freeware a spol 1

13. prosince 2009 v 17:09 | Denny |  HRY
Ták... tentokrát se zaměřím na Freewarové hry a dema která lze nalézt na netu... Prozatím se zaměřím na hry ze stránek porse.cz, konkrétně na hry, které jsem tam vyhrabal a zaujali mě.

1: UFO: Alien Invasion

Dámy a pánové, představuji vám hru která mě přilepila k židli na dobré 4 dny, tak dlouho mi trvalo než jsem to dohrál. Ti z vás co mají to štěstí(nebo smůlu) a znají mě ví, že je málo her které bych nedohrál do dvou hodin. Nicméně, tady jsou fakta. Jste velitelem protiufonské organizace s názvem PHALANX a vaším úkolem je odrazit všechny útoky těch cizáckých basta... no... prostě ufonů:D. Co že to stojí mezi vámi a úspěchem? Tak za prvé hordy bytostí z vesmíru. Za druhé pak neschopnost velitele tedy vás... Abych byl taktní, budu se věnovat pouze prvnímu problému :D. Tak tedy, první co uvidíte jdyž zapnete novou hru bude mapa světa, zde si vybert místo kde bude stát vaše základna (můžete jich mít max.8). V základně si musíte postavit budovi, zahájit výzkum, vyrobit a následně nakoupit zbraně a munici, totéž udělat s letadly a pak najmout zaměstnance. To jest medici, vědci dělníci a hlavně vojáci. Tak, vojáky máme, ale přece nebudou házet kameny, rychle do hangáru a vybavit členy odmičleného týmu zbraněmi. A teď už jenom čekat až se na mapě objeví červený křížek... zkrátka a dobře, budete muset obětovat hodně času než zjistíte jak tuhle hru hrát. Ale stojí to za to. To samé platí pro boj, který spočívá na tahovém principu, takže jestli hrajete stylem hrr na ně... Vaši vojáci nejsou silnější než ufoni, právě naopak. Takže, taktizovat! (HRA JE V ČEŠTINĚ)2: Starship Trooper

Kdo z vás viděl film Hvězdná pěchota? Všichni předpokládám... solidní blbost že? No ať už se vám film líbil nebo ne, hra na toto téma mne... příjemně překvapila. No nebudu se dlouho rozkecávat. Hrajete za podporučíka Padowskyho a váš úkol je nalézt zbytek vašeho týmu který se od vás oddělil po havárii droptsipu. Nabijte pušku protože vám v cestě stojí milióny brouků.
(HRA JE V ČEŠTINĚ)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MiLeynQa MiLeynQa | Web | 13. prosince 2009 v 17:18 | Reagovat

hezký dess a jak je??

2 Scooter Scooter | E-mail | Web | 13. prosince 2009 v 17:19 | Reagovat

Máš to tu super, zvu tě ke mně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama