Rooswelt

18. listopadu 2009 v 22:08 | Denny |  Magie a spol
Roswell: UFO, UFO a zase UFO

Tento případ je asi nejznámější mezi UFO případy. 2. června 1947. Byla bouřka když rančer William zaslech zahrmění z opačné strany než byl blesk tehdy tomu nevěnoval pozornost, když ale druhého dne vedl své ovce na pastvu, oběvil na jedné louce úlomky kovu podobného materiálu, okamžitě se vidal do nedalekého města Roswellu kde úřadoval šeryf George Wilcox. Ten okamžitě zkontaktoval místní letecké síly. Oblast výskytu úlomků byla okamžitě uzavřena jak armádou tak policii. 8. července,se plukovník Blanchard nechal slyšet že armáda zajistila létající talíř. Zpráva vyvolala pochopitelně velký rozruch. O několik hodin později Generál Roger Ramey, prohlásil že se jedná o nedorozumění ze strany armády a že armáda nevlastní žádný talíř a že se jednalo jen o meteorologický balón.

Když už je řeč o Roswellu pak bychom měli přidat i tento příběh. Odehrál se 26. srpna 1947. když letecký důstojník Kenneth Arnold oznámil že viděl několik svítících bodů velikosti letadla DC-4 řítících se rychlostí 2000 km/h. Takovou rychlost je schopna vyvinout jen raketa V2 která letí rychlostí 6000km/h čily pro lidské oko nepostřehnutelná. Navíc objekty rozhodně nevypadaly jako rakety. UFA byla viděna ve více než 10 státech později také v Idahu , Colorádu , jižní Caloríně , Texasu , Washingtonu , Californii , New Mexicu , Ohaiu , Oregonu , Kentucku , vých . Canadě. 28. června poručík Erick Armstrong viděl formaci pěti nebo šesti okrouhlých objektů které vydávali podivné světlo. Pak se to stalo… 2.7.1947 jistý manželský pár zpozoroval několik oválný létajících předmětů, ve stejnou dobu jiný muž zaslechl pronikavý výbuch. Den po té se armáda vydala do míst údajné havárie UFO. Očití svědkové prý viděly několik hybridních tvorů VĚTŠINU mrtvých.

Na místě jedné nehody bylo nalezeno několik živých jedinců kteří křičely bolestí a svírali nějaké neznámé krabice. To co se zachovalo je písmo.

Kameraman který měl plnou důvěru od státu byl zaveden tajné základny USA kde údajně natočil pitvy mimozemšťanů. Viděl létající talíř UFO, viděl všechny ty naříkající bytosti.Buď je to pravda nebo ten nejlepší podraz jaký jsem kdy viděl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama