Mooth Man

18. listopadu 2009 v 22:07 | Denny |  Magie a spol
Moth Man

Příběh začíná na hřbitově 12. listopadu 1966. Několik hrobníků kopalo hrob když tu se na ně snesl hnědý muž s křídly. Chvíli nad nimi kroužil a pak odletěl mezi stromi. Hrobníci se za ním chvíly dívaly a pak pokračovaly dál. Byli by na něj zapomněly kdybi se neukázalo že ho neviděli jen oni. Jedna žena musela nedávno uklidňovat svého syna který prý viděl anděla, jiná žena zas viděla šest stop dlouhého tvora.
Svědci jej popisují takto: Dva a půl metru velké rudé oči a křídla o rozpětí tří metrů.
Jeden muž jménem Newell Partridge prý viděl dvě obří svítící oči. Jeho pes německý ovčák Bandit za nimi vyrazila už ho nikdy neviděl.

Další příběh zní takto. Manželé Wamsleyovi se rozhodli navštívit své přátele a zajely za nimi. Když přijely k jejich domu našly vyražené dveře a rozbitá okna uvnitř zase steny a podlahu pocákané krví a na zemi cosi co připomínalo lidská těla. Manželé Wamsleyovi chtěli ihned odjet ale před autem stál on. Díval se na ně a po chvíli se pomalu vydal jejich směrem.
Wamsleyovi utekli po schodech a schovaly se pod postel. Mothman chodil po domě a po chvíly přišel do ložnice kde se manželský pár schovával. Chodil po místnosti a pak odešel.

Toto je vše co jsem prozatím dokázali objevit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama