El Chupacabra

18. listopadu 2009 v 22:06 | Denny |  Magie a spol
ĎÁBEL ZAČÍNÁ

Lidé z ostrova Portorico žijí ve strachu ze své domoviny. A právem. Řádí zde totiž fantom který za sebou zanechává mrtvá zvířata a co víc troufne si i na lidi. Terčem jeho útoků se stávají nejčastěji kozy a ovce ale problémy mu nedělá ani kůň či kráva. Jedná se o výplod fantazie, UFO, genetický projekt lidí či jen o normální kuriózní vývojový článek v evoluci?
Dámy a pánové, přichází El Chupacabra.

??? CO JE ZAČ ???

V roce 1995 se přes souostroví Velkých Antil přehnal velký cyklón. Na ostrově Portorico za sebou zanechal zpustošenou krajinu a stovky lidí bez střechy nad hlavou. Lidé se dlouho vzpamatovávaly z přírodní katastrofy která je postihla, ale přitom je čekala ještě mnohem děsivější. Cyklón totiž na Portoricu něco zanechal a to něco se prodíralo k lidem zdejší vegetací která cyklón ustála. Začaly se objevovat zprávy o tom že dochází k hromadnému úhynu dobytka a ve všech případech se jednalo o stejný případ usmrcení. Diagnosa: Obětem byla vysáta krev z žil. Údajně napadl i člověka. Napadená žena tvrdí že s ní Chupacabra telepaticky komunikoval, v hlavě prý slyšela jeho hlas aniž by při tom otevíral ústa. Poté skočil a drápy jí způsobil vážná poranění která se velmi špatně hojila. Popisuje jej jako nevysokého humanoida . Začaly se pořádat výpravy za účelem zabít El Chupacabru, ale všechny ztroskotaly. Několik očitých svědků jej spatřilo ale jejich výpovědi se ohledně jeho popisu se různí. O několik let později byl jedním ovčákem zastřelen podivný tvor který připomínal psa s krysím ocasem. Ten však neodpovídal popisu napadené a útoky také nepřestaly. Je El Chupacaber v Portoricu víc???

??? ODKUD JE ???

  1. Verze: První verze je že se jedná o mimozemšťana vysazeného na naší planetě za neznámým účelem. Této verzi nahrává fakt že na Portoricu je hlášen abnormální výskyt nám všem jistě velmi známé UFO. Několik svědků prý vidělo Chupacabru jak vystupuje z létajícího talíře.


  1. Je také možné že je to práce lidí. V jedné jungli v Portoricu se totiž nalézá přísně tajná základna USA (která není tajná J). Říká se že při cyklónu který se přehnal přes Portorico byla zničena bezpečnostní část základny a Chupacabra utekl.

  1. A co tohle, možná že se El Chupacabra proste vyvinul. Tato veze je však přitažená za vlasy, evoluce trvá miliony a miliony let, nestane se přes noc a lidé by si už dávno jistě všimly něčeho podobného.Chupa je prostě neznámý tvor jako třeba UFO, USO a podobně.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ufoarea51 ufoarea51 | 6. března 2011 v 10:00 | Reagovat

caw dobri blog pozrisi aj ty môj mam clanok o chupacabre docela dobre som to spracoval a môžeš aj hlasovať za to či veriš na nu alebo nie
www.ufoarea51.blog.cz
caw

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama