Area 51

18. listopadu 2009 v 21:59 | Denny |  Magie a spol
Area 51: Ruswell pokračuje

Toto téma možná zdůrazňuji MOŽNÁ mohlo úzce souviset s nejznámějším případem výskytu UFO, s Ruswellem. Nachází se blízkosti vyschlého jezera Groom lake. Existenci Area 51 vláda USA přiznala pod tíhou důkazů. Obrovský sektor o obsahu 3.500.000 akrů s obřímy budovami a téměř deset km dlouhou startovací rampou není zachycena ani na té nejpodrobnější mapě. Údajně se zde testovaly americké letouny Lockhead U-2 a F117A stealth nyní se zde testuje SR71-Blackbird. Co je na tom zajímavého? Všechny tyto stroje jsou vysokorychlostní a jejich vývoj začal nedlouho po Ruswellu.

Dálnice 375 vede skoro až do centra oblasti 51, americká armáda vám však velmi razantně zabrání dostat se dál a ještě vás legitimuje. V okolí jsou rozmístěny miny, ostnaté dráty a kamery. Letecký prostor Area 51 je nejstřelenější na planetě a pokuta 5.000 amerických dolarů čeká na každého kdo neoprávněně vnikne do této lokality. Někteří svědci tvrdí že byli vězněni i deset měsíců pro ohrožení národní bezpečnosti. Co je v Area 51? Někteří svědci tvrdí že UFO.

Většině svědků bylo vyhrožováno smrtí, převážně po telefonu, nejznámější z nich je Robert Lazar. Tvrdí že pracoval v podzemním komplexu na strojích mimozemského původu, nedlouho po této výpovědi se jej někdo pokusil zastřelit.Poznámka: Pokud si dáte google.cz a vyberete si mapy a do vyhledávače zadáte Area 51, najde vám ji, ale musíte si zvolit satelitní snímek a trochu si přiblížit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama