Listopad 2009

VAROVÁNÍ: TENTO TEXT VYVOLÁVÁ ZÁCHVATY SMÍCHU

18. listopadu 2009 v 22:09 | Denny |  Smích? Nepřejde!
Rozsudek soudce.


Soudce : " To je velmi brutální čin. Pokud chcete, aby vám byl trest poněkud zmírněn, musíte nám vysvětlit motiv svého činu. "
Obžalovaný muž : " Když ona byla tak omezená, že jsem ji prostě musel zabít. "
Soudce : " Vždyť to, co nám teď říkáte, váš čin ještě přitěžuje. Jestli nechcete, aby vás přísedící
už napřed odsoudili, pak nám předložte alespoň jedno polehčující vysvětlení. "

Nato se obžalovaný muž rozhovořil.
" Bydlíme ve 13. poschodí jednoho vysokého domu. V prvním poschodí žije rodina hotelového portýra, která má dvě děti, které ale zůstaly od přírody neobyčejně malé, 12 letý měří 80 cm a 19 letý pouze 90 cm.
Jednoho dne jsem přišel domů a moje žena říká : " V rodině našeho portýra je něco špatně. Ty jejich děti jsou praví pyrenejové. "
Já říkám : " Ne, ty myslíš, že jsou pygmejové. "
" Ne ", říká moje žena, " pigmej je látka, kterou má člověk pod kůží a tvoří se z ní pihy. "
Já říkám : " To je pigment. "
" Ne ", říká moje žena, " pigment je to, na co psali staří Římané. "
Já říkám : " To je pergamen ! "
" Ne ", říká moje žena, " pergamen je, když básník začne něco psát a pak to nedokončí ...."
" Pane soudce, musíte ocenit, že jsem se ovládl, zamlčel slovo fragment, sedl si odevzdaně do křesla
a začal číst noviny. Náhle však ke mně přišla žena s větou, po níž jsem usoudil, že je zralá pro blázinec ...Tedy - moje žena. "
" Miláčku, koukni se, co zde stojí. "
Otevře knihu, ukáže na jedno místo v textu a říká : " Slunečník kabelky byl učitelkou pasáka 15. "
Vzal jsem knihu a stále ještě poklidně vysvětlil : " Ale miláčku, to je francouzská kniha
a francouzský text. Tady stojí : " La Marquise de Pompadour est la Maitresse de Louis XV."
To znamená : " Markýza Pompadour byla milenkou Ludvíka XV. "
" Ne ", říká moje žena, " to musíš překládat doslovně : La Marquise = slunečník,
Pompadour = kabelka, la Maitresse = učitelka, Louis XV = pasák 15.
Já to musím vědět naprosto přesně, já jsem si přece objednala pro svou výuku francouzštiny vynikajícího legionáře. "
Já říkám : " Ty myslíš lektora. "
" Ne ", říká moje žena, " lektor byl antický řecký hrdina. "
Já říkám : " To byl Hektor a ten byl z Tróje. "
" Ne, " říká moje žena, " Hektor je plošná míra.
Já říkám : " To je hektar ! "
" Ne ", říká moje žena : " Hektar je nápoj bohů. "
Já říkám : " To je nektar ".
" Ne ", říká moje žena, " Nektar je řeka v jižním Německu. "
Já říkám : " To je Neckar. "
Moje žena : " Vždyť přece znáš tu krásnou písničku o Rýnu a Nektaru, kterou jsme nedávno zpívali jako duo. "
Já říkám : " Tomu se říká duet. "
" Ne ", říká moje žena, " duet je, když mají dva muži souboj se šavlí. "
Já říkám : " To je duel. "
" Ne ", říká moje žena, " duel je díra v hoře, kterou projíždí vlak ..."
" A dál, pane soudce - dál jsem to již nevydržel. Vzal jsem kladivo a ženu jím umlátil. "
Nastala chvíle mlčení, po níž soudce vstal a vyřkl ortel : " Osvobozen, já bych ji umlátil už u Hektora."

Rooswelt

18. listopadu 2009 v 22:08 | Denny |  Magie a spol
Roswell: UFO, UFO a zase UFO

Tento případ je asi nejznámější mezi UFO případy. 2. června 1947. Byla bouřka když rančer William zaslech zahrmění z opačné strany než byl blesk tehdy tomu nevěnoval pozornost, když ale druhého dne vedl své ovce na pastvu, oběvil na jedné louce úlomky kovu podobného materiálu, okamžitě se vidal do nedalekého města Roswellu kde úřadoval šeryf George Wilcox. Ten okamžitě zkontaktoval místní letecké síly. Oblast výskytu úlomků byla okamžitě uzavřena jak armádou tak policii. 8. července,se plukovník Blanchard nechal slyšet že armáda zajistila létající talíř. Zpráva vyvolala pochopitelně velký rozruch. O několik hodin později Generál Roger Ramey, prohlásil že se jedná o nedorozumění ze strany armády a že armáda nevlastní žádný talíř a že se jednalo jen o meteorologický balón.

Když už je řeč o Roswellu pak bychom měli přidat i tento příběh. Odehrál se 26. srpna 1947. když letecký důstojník Kenneth Arnold oznámil že viděl několik svítících bodů velikosti letadla DC-4 řítících se rychlostí 2000 km/h. Takovou rychlost je schopna vyvinout jen raketa V2 která letí rychlostí 6000km/h čily pro lidské oko nepostřehnutelná. Navíc objekty rozhodně nevypadaly jako rakety. UFA byla viděna ve více než 10 státech později také v Idahu , Colorádu , jižní Caloríně , Texasu , Washingtonu , Californii , New Mexicu , Ohaiu , Oregonu , Kentucku , vých . Canadě. 28. června poručík Erick Armstrong viděl formaci pěti nebo šesti okrouhlých objektů které vydávali podivné světlo. Pak se to stalo… 2.7.1947 jistý manželský pár zpozoroval několik oválný létajících předmětů, ve stejnou dobu jiný muž zaslechl pronikavý výbuch. Den po té se armáda vydala do míst údajné havárie UFO. Očití svědkové prý viděly několik hybridních tvorů VĚTŠINU mrtvých.

Na místě jedné nehody bylo nalezeno několik živých jedinců kteří křičely bolestí a svírali nějaké neznámé krabice. To co se zachovalo je písmo.

Kameraman který měl plnou důvěru od státu byl zaveden tajné základny USA kde údajně natočil pitvy mimozemšťanů. Viděl létající talíř UFO, viděl všechny ty naříkající bytosti.Buď je to pravda nebo ten nejlepší podraz jaký jsem kdy viděl.

Mooth Man

18. listopadu 2009 v 22:07 | Denny |  Magie a spol
Moth Man

Příběh začíná na hřbitově 12. listopadu 1966. Několik hrobníků kopalo hrob když tu se na ně snesl hnědý muž s křídly. Chvíli nad nimi kroužil a pak odletěl mezi stromi. Hrobníci se za ním chvíly dívaly a pak pokračovaly dál. Byli by na něj zapomněly kdybi se neukázalo že ho neviděli jen oni. Jedna žena musela nedávno uklidňovat svého syna který prý viděl anděla, jiná žena zas viděla šest stop dlouhého tvora.
Svědci jej popisují takto: Dva a půl metru velké rudé oči a křídla o rozpětí tří metrů.
Jeden muž jménem Newell Partridge prý viděl dvě obří svítící oči. Jeho pes německý ovčák Bandit za nimi vyrazila už ho nikdy neviděl.

Další příběh zní takto. Manželé Wamsleyovi se rozhodli navštívit své přátele a zajely za nimi. Když přijely k jejich domu našly vyražené dveře a rozbitá okna uvnitř zase steny a podlahu pocákané krví a na zemi cosi co připomínalo lidská těla. Manželé Wamsleyovi chtěli ihned odjet ale před autem stál on. Díval se na ně a po chvíli se pomalu vydal jejich směrem.
Wamsleyovi utekli po schodech a schovaly se pod postel. Mothman chodil po domě a po chvíly přišel do ložnice kde se manželský pár schovával. Chodil po místnosti a pak odešel.

Toto je vše co jsem prozatím dokázali objevit.

El Chupacabra

18. listopadu 2009 v 22:06 | Denny |  Magie a spol
ĎÁBEL ZAČÍNÁ

Lidé z ostrova Portorico žijí ve strachu ze své domoviny. A právem. Řádí zde totiž fantom který za sebou zanechává mrtvá zvířata a co víc troufne si i na lidi. Terčem jeho útoků se stávají nejčastěji kozy a ovce ale problémy mu nedělá ani kůň či kráva. Jedná se o výplod fantazie, UFO, genetický projekt lidí či jen o normální kuriózní vývojový článek v evoluci?
Dámy a pánové, přichází El Chupacabra.

??? CO JE ZAČ ???

V roce 1995 se přes souostroví Velkých Antil přehnal velký cyklón. Na ostrově Portorico za sebou zanechal zpustošenou krajinu a stovky lidí bez střechy nad hlavou. Lidé se dlouho vzpamatovávaly z přírodní katastrofy která je postihla, ale přitom je čekala ještě mnohem děsivější. Cyklón totiž na Portoricu něco zanechal a to něco se prodíralo k lidem zdejší vegetací která cyklón ustála. Začaly se objevovat zprávy o tom že dochází k hromadnému úhynu dobytka a ve všech případech se jednalo o stejný případ usmrcení. Diagnosa: Obětem byla vysáta krev z žil. Údajně napadl i člověka. Napadená žena tvrdí že s ní Chupacabra telepaticky komunikoval, v hlavě prý slyšela jeho hlas aniž by při tom otevíral ústa. Poté skočil a drápy jí způsobil vážná poranění která se velmi špatně hojila. Popisuje jej jako nevysokého humanoida . Začaly se pořádat výpravy za účelem zabít El Chupacabru, ale všechny ztroskotaly. Několik očitých svědků jej spatřilo ale jejich výpovědi se ohledně jeho popisu se různí. O několik let později byl jedním ovčákem zastřelen podivný tvor který připomínal psa s krysím ocasem. Ten však neodpovídal popisu napadené a útoky také nepřestaly. Je El Chupacaber v Portoricu víc???

??? ODKUD JE ???

  1. Verze: První verze je že se jedná o mimozemšťana vysazeného na naší planetě za neznámým účelem. Této verzi nahrává fakt že na Portoricu je hlášen abnormální výskyt nám všem jistě velmi známé UFO. Několik svědků prý vidělo Chupacabru jak vystupuje z létajícího talíře.


  1. Je také možné že je to práce lidí. V jedné jungli v Portoricu se totiž nalézá přísně tajná základna USA (která není tajná J). Říká se že při cyklónu který se přehnal přes Portorico byla zničena bezpečnostní část základny a Chupacabra utekl.

  1. A co tohle, možná že se El Chupacabra proste vyvinul. Tato veze je však přitažená za vlasy, evoluce trvá miliony a miliony let, nestane se přes noc a lidé by si už dávno jistě všimly něčeho podobného.Chupa je prostě neznámý tvor jako třeba UFO, USO a podobně.


Area 51

18. listopadu 2009 v 21:59 | Denny |  Magie a spol
Area 51: Ruswell pokračuje

Toto téma možná zdůrazňuji MOŽNÁ mohlo úzce souviset s nejznámějším případem výskytu UFO, s Ruswellem. Nachází se blízkosti vyschlého jezera Groom lake. Existenci Area 51 vláda USA přiznala pod tíhou důkazů. Obrovský sektor o obsahu 3.500.000 akrů s obřímy budovami a téměř deset km dlouhou startovací rampou není zachycena ani na té nejpodrobnější mapě. Údajně se zde testovaly americké letouny Lockhead U-2 a F117A stealth nyní se zde testuje SR71-Blackbird. Co je na tom zajímavého? Všechny tyto stroje jsou vysokorychlostní a jejich vývoj začal nedlouho po Ruswellu.

Dálnice 375 vede skoro až do centra oblasti 51, americká armáda vám však velmi razantně zabrání dostat se dál a ještě vás legitimuje. V okolí jsou rozmístěny miny, ostnaté dráty a kamery. Letecký prostor Area 51 je nejstřelenější na planetě a pokuta 5.000 amerických dolarů čeká na každého kdo neoprávněně vnikne do této lokality. Někteří svědci tvrdí že byli vězněni i deset měsíců pro ohrožení národní bezpečnosti. Co je v Area 51? Někteří svědci tvrdí že UFO.

Většině svědků bylo vyhrožováno smrtí, převážně po telefonu, nejznámější z nich je Robert Lazar. Tvrdí že pracoval v podzemním komplexu na strojích mimozemského původu, nedlouho po této výpovědi se jej někdo pokusil zastřelit.Poznámka: Pokud si dáte google.cz a vyberete si mapy a do vyhledávače zadáte Area 51, najde vám ji, ale musíte si zvolit satelitní snímek a trochu si přiblížit.

Havran

15. listopadu 2009 v 13:14 | Denny |  Příběhy,básničky
Na větvi si klidně sedím,
na večeři dychtivě hledím.
Ten zmetek se do bezpečí plazí.
kameny po mě marně hází.

Smutné slzy tiše roní,
sladká chuť krve ve vzduchu voní.
Do lesa sám chodit neměl,
nohu si zlomil i když to tak nechtěl.

Ví že domů už se nikdy nedostane,
neb vždy když se zvedne, k zemi znovu padne.
S osudem svým se smířit nechce,
Přesto že už teď dýchá těžce.

Na jeho hlavu zlehka jsem přistál,
Svými pařáty vlasy mu vyrval.
Zobákem modré oči vykloval,
On k zemi se svezl a hlasitě naříkal.

Hlavu svou do břicha jsem zanořil,
Tenkou kůži jsem snadno prorazil.
Střeva ven z těla jsem vytrhl,
Vzduch hlasitý výkřik protrhl.

Hned co jsem se masa nasytil,
Z vlasů jsem si hnízdo postavil.
O pár dní později,
rodiče našli červy prolezlé tělo bez hlavy.